Pokud máte dotazy k videoinspekci kontaktuje nás, nebo vyplňte formulář na konci této stránky a my se Vám ozveme.

Videoinspekce

Výstup

Pomocí speciální videokamery vybavené barevným CCD chipem a vestavěným světlem provádíme kontrolu vnitřních, nepřístupných částí komínu až do hloubky 20m.
Zákazník obdrží odborný posudek a protokol o provedené inspekci včetně videozáznamu na CD, DVD nebo elektronickou cestou.

Zajímá Vás cena vložkování komínů? Stanovuje individuálně podle potřeb zákazníka a dozvíte se jí po vyplnění a odeslání tohoto dotazníku. Potřebujeme vědět jen pár podrobností abychom mohli jí mohli stanovit.

Nezávazná poptávka videoinspekce

Please type your full name.

Invalid email address.

Kontakt: vložte číslo telefonu (povolena pouze čísla)

Adresa objektu: vložte název ulice a číslo popisné (povolena pouze písmena a čísla)

Adresa objektu: vložte název města (povolena pouze písmena a čísla)

vyberte jednu z možností

zvolte jednu z možností

Invalid Input

Antispam - ocharana proti robotům.
Špatně - zkuste znovu.

Zadejte prosím text - 4 písmena.

Naše služby

 • Vložkování komínů

  Nejrychlejší způsob, jak vyřešit problém s nefunkčním komínovým průduchem, je jeho vyvložkování. Nová vložka pomůže například, když proniká kondenzát skrz stěnu komínového tělesa

  více zde

 • Frézování komínů

  Frézování komínu lze s úspěchem použít tam, kde je potřeba zvětšit průměr komínového průduchu ať již z důvodu připojení spotřebiče s větším výkonem

  Více zde

 • Výstavba komínů

  Nabízíme komplexní realizaci komínových staveb, od navržení vhodného komínu pro konkrétní spotřebič paliv po jeho finální montáž.

  Více zde

 • Kontrola a čištění

  Lidé si často pletou pojmy revize a kontrola, proto považujeme za potřebné objasnit tyto termíny, aby nedocházelo k zbytečným nedorozuměním. Nařízení vlády č. 91/2010 o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv, které předepisuje pravidelné čištění a kontroly všech spalinových cest, tj. spotřebičů paliv, kouřovodů a komínů, definuje kontrolu a revizi následovně.

  Více zde

 • Videoinspekce

  Pomocí speciální videokamery vybavené barevným CCD chipem a vestavěným světlem provádíme kontrolu vnitřních, nepřístupných částí komínu až do hloubky 20m.

  Více zde