Pokud máte dotazy k vložkování komínů kontaktuje nás, nebo vyplňte formulář na konci této stránky a my se Vám ozveme.

Vložkování komínů

Nejrychlejší způsob, jak vyřešit problém s nefunkčním komínovým průduchem, je jeho vyvložkování. Nová vložka pomůže například, když proniká kondenzát skrz stěnu komínového tělesa, když chcete změnit druh paliva, nebo když komínový průduch neodpovídá platným předpisům.

Dle provozu komínu a požadavků zákazníka provádíme vložkování komínů:

 • nerezovou pevnou komínovou vložkou
 • nerezovou flexibilní vložkou
 • komínovou vložkou z polypropylenu

Zajímá Vás cena vložkování komínů? Stanovuje individuálně podle potřeb zákazníka a dozvíte se jí po vyplnění a odeslání tohoto dotazníku. Potřebujeme vědět jen pár podrobností abychom mohli jí mohli stanovit.

Nezávazná poptávka na vložkování komínů

Please type your full name.
Invalid email address.
Kontakt: vložte číslo telefonu (povolena pouze čísla)
Adresa objektu: vložte název ulice a číslo popisné (povolena pouze písmena a čísla)
Adresa objektu: vložte název města (povolena pouze písmena a čísla)
vyberte jednu z možností
zvolte jednu z možností
Invalid Input

Naše služby

 • Vložkování komínů

  Nejrychlejší způsob, jak vyřešit problém s nefunkčním komínovým průduchem, je jeho vyvložkování. Nová vložka pomůže například, když proniká kondenzát skrz stěnu komínového tělesa
 • Frézování komínů

  Frézování komínu lze s úspěchem použít tam, kde je potřeba zvětšit průměr komínového průduchu ať již z důvodu připojení spotřebiče s větším výkonem
 • Výstavba komínů

  Nabízíme komplexní realizaci komínových staveb, od navržení vhodného komínu pro konkrétní spotřebič paliv po jeho finální montáž.
 • Kontrola a čištění

  Lidé si často pletou pojmy revize a kontrola, proto považujeme za potřebné objasnit tyto termíny, aby nedocházelo k zbytečným nedorozuměním. Nařízení vlády č. 91/2010 o podmínkách požární bezpečnosti při provozu komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv, které předepisuje pravidelné čištění a kontroly všech spalinových cest, tj. spotřebičů paliv, kouřovodů a komínů, definuje kontrolu a revizi následovně.
 • Videoinspekce

  Pomocí speciální videokamery vybavené barevným CCD chipem a vestavěným světlem provádíme kontrolu vnitřních, nepřístupných částí komínu až do hloubky 20m.